Sophie-Sviit

salong/1 king-size voodi/vann/dush

Sophie sviiti sisenemine on juba mõisaproualikult suursugune - nimelt voolab ümber Sophie sviidi sissepääsu Jaak Arro  puitlõige, mille trooniks nö altarimaal "Köieltantsija". Sviit ise on vastavalt paruniproua maitsele romantiline, eksootiline ja luksuslik.  Siin on  eraldi sametist diivanitega salongi osa, kust  avaneb  vaade jõele. Veidi idaimaiste detailidega mõnus nurgake, et  tegeleda oma lemmiktegevustega või toas olevaid raamatuid lapata. Sviidis on paruniproualikult hiigelsuur kahiseva siidise voodipesuga voodi ning Eesti toodanguna valminud imemõnus puitvann, kus on võimalik endale küünlavalgel  romantiline vanniõhtu korraldada.

€ / EUR

Wilhelmi-Sviit

salong/1 king-size voodi/dush

Inspireerituna moodsast parunihärrast, on Wilhelm Iwani  sviit  avar ja kaasaegne.  Eraldi on salongi osa, kus on mõnus nahkses tugitoolis toas olevai raamatuid sirvida või strateegilisi mõtteid mõlgutada.   Siin on nähtaval originaal tellistest sein, millelt võib näha mõisa ajaloo  erinevaid etappe.  Vaade on mõisa esisele, kust  juba kaugelt on näha, kes tulemas on. Toas on mõnusalt mõisahärraalik suur king-size voodi.

€ / EUR

Privaat-tuba

queen-size voodi/vann

"Privaat" tuba asub mõisa põhikorrusel, kus justkui mõisapargi tammed oma vanad oksad tuppa sirutavad. Toas on vahvalt eklektiline õhkkond ning toa juures on suure aknaga vannituba, kust võib tundide kaupa lihtsalt jõe voolamist jälgida.

€ / EUR

Alexander

1 queen-size voodi/jõevaade/dush

Alexander kuulus Stael von Holsteinide suguvõssa ning käis tihti Taalis külas. Alexander oli rahvusvaheline mees ehk tunnustatud sanskriti keele uurija ning filosoof. Ta õppis Tartu ülikoolis ja hiljem Saksamaal orientalistikat ning sanskriti keelt, elades ja õpetades hiljem Hiinas. Ilmselt oli Alexander see, kes tõi Taali mõisa idamaiseid mõjutusi (siidiussi kasvatus ja siidivabrik) ning ilmselt mõjutas ka oma jutustuste ja elufilosoofiaga ka Taali elanike maailmavaadet. Alexandri toas on loodud keskkond, et seal oleks inspireerivalt mõnus lugeda, kirjutada ning filosofeerida.

€ / EUR

Isabella

1 queen-size voodi/jõevaade/dush

Isabella tuba on heledates helgetes toonides ning romantilise loomuga. Toa aknast paistab rahustava vooluga Pärnu jõgi  ning akna taga olevate mõisapargi tammelehtede sahin viib argipäeva mõtted kaugele. Isabella toas olev kunst kujutab Eesti maastikke ning akna-all on mõnus paik lugemiseks.

€ / EUR

Aimee

1 queen-size voodi/jõevaade/dush

Aimee tuba on värvikas segu erinevatest stiilidest - seal  on ühendatud moodsad  ja vanad sisekujunduselemendid, elulised tarbekunsti esemed  on inspiratsiooni saanud maalidest, kõrvuti mahuvad orientaalne antiik ja pop-kultuur. Aimee tuba on inspireerivaks keskkonnaks loova loomuga külalistele. Akendest paistab vallatu jõevool ning  iidsete tammede rohelus.

€ / EUR

Renata

1 double voodi/jõevaade/vann

Renata tuba on  väiksem tuba mõisas, kuid on just oma avaruse ning lummava valgusega paljude külaliste lemmikuks.  Toast avaneb vaade mõisa tamme alleele ning jõele... mis paneb endistest aegadest unistama. Renate toas on mõisa originaalltellistest vannituba, kust on võimalik pääseda otse mõisatorni.  Akna ja vanniga vannitoas on vahvat kiiksuga kunsti.

€ / EUR

Clara

1 queen-size voodi/jõevaade

Taali Mõisas oli au sees nii kunst, kui oodatud külalisteks kunstnikud, kes tihtipeale mõisas periooditi elasid. Üks kuulsaimaid ajutisi asunikke oli saksa kunstnik Clara von Sivers (1854-1924), kes peatus ja elas perioodi Taali Mõisas. Legendi järgi armastas ta jõeääres suviti tekkivat lummavat valgust. Clara maalis põhiliselt lillemotiividega natüürmorte, mis on tänapäevalgi oksjonitel hinnatud kaubaks. Clara toas on mõisa taga voolavalt jõelt peegelduv ning iidsetelt tammedelt murduv imeline valguse kombinatsioon, mis inspireerib looma.

€ / EUR

Johann

1 queen-size voodi/jõevaade

Johanni tuba on mõisa madalamail tasemel, kus on suured ja laiad aknalauad. Kui aknad avada, on tunne justnagu istuksid mõisapargis jõekaldal - ilmselt täpselt nii nagu kunagisele mõisahärrale meeldis istuda ja unistada. Johanni toas olevas vannitoas on ainuke säilinud sein, kus on näha erinevate ajastute ajajälgi. Vannitoas on kraanikauss, WC, hommikumantilid ning võimalus käia dushi all kõrval asuvas avaras saunas.

€ / EUR