Ööbimine ja õhtusöök

Staelenhofi tulek tähendab linnakärast eemaldumist ning enda ja oma kaaslas(t)e jaoks aja leidmist, see on   vaikselt sisenemine aeglasemasse, rahulikumasse, mõnusamasse meeleseisundisse. Külaliste saabumine on meie jaoks väga oodatud ja eriline, milleks ka meie suure pühendumisega valmistume. Seetõttu, et Sulle pakkuda ainult parimat, erilist ja  ainukordset elamust,
oleme avatud vaid valitud kordi, kindlatel kuupäevadel suve jooksul.

GURMEE  ÕHTUSÖÖK

79 €/inimene (ei sisalda alkoholi)

Õhtusöögid algavad kell 19:00, kuid võid tulla kohale juba alates kell 16:00, et võtta väike aperatiiv, nautida mõisaparki, lummavat jõge ning mõisas ohtralt leiduvat põnevat kunsti.

Kindlasti uurime Sinult varem, kas soovid õhtustada oma kaaslasega romantiliselt privaatselt või pigem olla lähestikku teiste toredate külalistega. Kui ilm lubab, katame laua alati õue, et nautida suveõhtute sumedust.

MÕISAMAJUTUS

hindasid vaata SIIT

Staelenhofi mõisas on 8 omanäolist ja hubast tuba, kõik kaheinimese voodiga – 2 sviiti, 5 kahekohalist delux tuba ja 1 kaheinimese tuba. Igal toal on oma lugu ja omad võimalused.   Hommikul pakume ühises lauas rikkalikku ja värsket hommikusööki, mis valmib kohe teie silme all ja paneb Staelenhofi elamusele mõnusa punkti. Kui ilm lubab, saab hommikusööki nautida väljas, iidses mõisapargis, vaatega jõele. Tubadesse saab sisse alates kell 15:00 ja toad palume vabastada järgmisel päeval kell 12:00.

ÕHTUSÖÖK KOOS ÖÖBIMISEGA

hind alates 355 €/kahele (õhtusöök, ööbimine ja hommikusöök)

Et saada täisväärtuslik ja terviklik elamus, soovitame loomulikult jääda meile ööbima ning osa saada imelisest hommikusöögist värskes õhus, vaikselt kulgeva jõe ääres, iidsete tammede all linnulaulus.

 

MÕNUS NÄDALAVAHETUS  

hind alates 610 €/kahele (vt paketi hindu siit)

Kui juba tulla, siis juba pikemaks. Taali mõisapargis võib lihtsalt jälgida aja kulgu, ujuda Pärnu jões, lugeda puu all raamatut või lilli nuusutada. Läheduses on Soomaa oma ahvatlustega – matkamine, kanuutamine, imelised päikesetõusud, rabajärv.
Nädalavahetuse paketis sisaldub:

  • kahel õhtul gurmee-õhtusöök kahele (alkohol ei sisaldu hinnas)
  • üks lõunasöögikord kahele (võime lõuna piknikuna kaasa pakkida)
  • 2 ööd Sinu valitud toas
  • 2 hommikusööki kahele (miks mitte nautida seda päikesetõusul) rabajärve ääres

Meie juures on võimalik ka saunanaudingutest osa saada või ettetellimisel massaazi saada (mõlemad lisatasu eest)