Sinu üritus Staelenhofis

Staelenhof avab end vahel juhul, kui mõni tore  ja huvitav seltskond soovib meie juures oma eriüritust korraldada.   Kui meie ja teie hinged võnguvad samal sagedusel, st  väärtustades meie poolt loodud keskkonda, osates kultuurselt pidu pidada ja hinnates teile valmistatud toitu ja veini, siis on meie jaoks suurim nauding oma loovus valla lasta ning teie jaoks sobivaim üritus korraldada.

  • Staelenhofis puudub traditsiooniline mõisasaal (st ei ole võimalust pulmalauaks ja tantsusaaliks), kuid on  kamina ja diivanitega salong/elutuba. vt galeriid
  • Staelenhofi lõuna- või õhtusöögile mahub sise- või välitingimustesse sööma korraga kuni 30 toredat inimest.
  • Staelenhofis on 8 külalistetuba (ühe kaheinimese voodiga).
  • Staelenhofis on saun, mis mahutab korraga kuni 6 inimest.

Siia on pidulik tulla sõpradega, et tähistada luksuslikus keskkonnas elu olulisemaid verstaposte. Siia on turvaline tulla, et pidada diskreetselt nõu  oma meeskonnaga või juhtkonnaga. Siia on inspireeriv tulla, et  heas keskkonnas  oma loomingut presenteerida.

Staelenhofi salongis ja mõisaaias on peetud akustilisi kontserte, meie koridoridest on saanud catwalkid moeshow tarbeks, meie juures on filmitud ja pildistatud ning tehtud abielu ettepanekuid.

KIRJUTA MEILE

Staelenhofis on võimalik ööbida 8s erinäolises mõisatoas
vaata tube siit.

Anna meile oma sündmuse soovist teada
ja küsi pakkumist:

+372 53232220 või  info@staelenhof.ee