Sinu üritus Staelenhofis

Staelenhofi mõis ei ole igapäevaselt avatud. Mõisauksed aga avanevad suurima külalislahkusega, kui mõni tore  ja huvitav seltskond soovib meie juures oma eriüritust korraldada.   Kui  väärtustate meie poolt loodud keskkonda, eelistate kultuurset pidutsemist ja hindate teile valmistatud toitu ja veini, siis on meie jaoks suurim nauding oma loovus valla lasta ning teie jaoks sobivaim üritus korraldada.  Siin on meie võimalused:

  • Staelenhofis puudub traditsiooniline mõisasaal (st ei ole võimalust pulmalauaks ja tantsusaaliks), kuid on  kaminaga avar salong/elutuba. vt galeriid
  • Staelenhofi lõuna- või õhtusöögile mahub sise- või välitingimustesse sööma korraga kuni 30 toredat inimest.
  • Staelenhofis on 8 külalistetuba  (kaheinimese vooditega), vt tube siit.
  • Staelenhofis on saun, mis mahutab korraga kuni 6 inimest.

Staelenhofis on imeline koos sõpradega tähistada elu olulisemaid verstaposte. Siin on turvaline olla, et pidada diskreetselt nõu  oma meeskonnaga või juhtkonnaga. Siia on inspireeriv tulla, et  heas keskkonnas  oma loomingut presenteerida.

Staelenhofi salongis ja mõisaaias on peetud akustilisi kontserte, meie koridoridest on saanud catwalkid moeshow tarbeks, meie juures on filmitud ja pildistatud ning tehtud abielu ettepanekuid.

Teeme Sulle hinnapakkumise vastavalt ürituse sisule ning vormile.